O nás

Kdo jsme?

Jsme týmem nadšenců, kteří milují vodní dýmky a rozhodli se využít své zkušenosti z různých oborů a nabídnout komunitě vodních dýmkařů něco nového a opravdu jedinečného. Naším cílem je přinést prémiový zážitek z kouření vodní dýmky celé komunitě dýmkařů a učinit ho dostupný opravdu každému. V konečném důsledku chceme zvýšit povědomí o správném dýmkaření. Do této vize jsme dali veškerou naši energii, píli a zkušenosti, díky čemuž se nám podařilo pro naši věc nadchnout mnoho lidí v dýmkařské komunitě a také získat podporu mnoha výrobců a dalších ikon v tomto odvětví.

10847

Celkem
dýmek

217

Vykouřeno
tabáku (kg)

1387

Spáleno
uhlí (kg)


Koncept

Do našeho konceptu promítáme zkušenosti jak z dýmkaření jako takového – kde se pohybujeme již šestnáctým rokem – tak i z ostatních oborů, jako je pohostinství, obchod, profesionální fotografie, catering a další. Působíme rovněž i jako čajovna. Díky tohoto přístupu si můžete být jisti, že se Vám u nás vždy dostane opravdu prémiového zážitku s jedinečným přístupem, kdy Vám obsluha ráda poradí, vše vysvětlí a předvede. Naše zkušenosti v oboru rádi předáváme dále a v případě zájmu tak rádi vylepšíme i Váš domácí zážitek z Vaší vlastní dýmky.

Czech Hookah club - The Dark

Pokud si chcete vychutnat opravdový dýmkařský zážitek včetně atmosféry, přijďte do našeho Dark klubu zakusit ten nejlepší prožitek z vodní dýmky, v Českých Budějovicích na adrese Hradební 288/20, České Budějovice. Anebo navštivte náš klub a poznejte jinou čajovnu v Českých Budejovicích.


Náš tým

TOP dýmkaři

„Moje první dýmka byla s tabákem Dark Side. Další půlhodinu jsem to rozdýchával na záchodech."

Vlad

Majitel

"Moje první dýmka byla se sestřenicí a bratrancem. Nejsem na to hrdý, ale byl to AlFakher. Zkazila mě rodina…"

Mareček

Dýmkař

"Při první dýmce jsem neběžela na záchod zvracet."

Žeňa

Dýmkařka