Dejte relaxaci nový rozměr pomocí vodnice

Ti znalejší se hned chytnou, protože vodnice je jiný název pro vodní dýmku. Té se říká i ještě mnoha jinými názvy, například vodárna, šíša, nargila, hookah, případně farec. Někdy jde o názvy slangové, jindy o zažité názvy v různých oblastech světa. Chtěli jste si někdy kouření vodní dýmky vyzkoušet? Teď máte možnost. Českobudějovický klub a čajovna Czech Hookah club – The Dark nabízí opravdový dýmkařský požitek přímo u vás doma. Dýmku si přitom nemusíte kupovat. Pouze si ji půjčíte.


Rozvoz vodních dýmek zcela změní způsob relaxace v Českých Budějovicích

Znáte všemožné relaxační a životně stylové filosofie typu hydge, lagom, sisu či lykke? Jsou to skandinávské koncepty „štěstí“. Obvykle jde o vytvoření si správného relaxačního prostředí. Třeba u hygge si zapálíte svíčku, obujete teplé fusakle, uvaříte si horký čaj a s knížkou se rozvalíte na podlaze na chlupatém koberci. Taková hodně dámské záležitost. Českobudějovičáci teď však mohou jít světu příkladem, protože vám představují pravé českobudějovické štěstí. Relaxaci s vodní dýmkou. Můžete si ji dopřát singles, avšak na rovinu, s partnerem, s rodinou, s partou přátel či v rámci sousedského sbližování se bude relaxační efekt mnohem větší.

Dýmkařský zážitek, který dýmka nabízí, není jen dalším požitkem pro kuřáky či čistě pánská záležitost. Je to skutečně téměř filosofie a směle si ji může dopřát i zarytý nekuřák. Je to kouření, byť jiné, rekreační, relaxační a velice stylové. U vodní dýmky si rádi posedí nejen muži, oblíbená je rovněž u žen. Takže pokud zrovna teď nemáte možnost zastavit se přímo v klubu a „jiné“ čajovně v Českých Budějovicích, na Hradební 288/20, objednejte si dýmku k vám domů. Služba rozvoz vodních dýmek – to jsou vodní dýmky a příslušenství, tabák do vodní dýmky i čaje a další občerstvení až k vám domů. Stejně tak je pak u vás doma dýmka i vyzvednuta.


Náš tým

TOP dýmkaři

„Moje první dýmka byla s tabákem Dark Side. Další půlhodinu jsem to rozdýchával na záchodech."

Vlad

Majitel

"Moje první dýmka byla se sestřenicí a bratrancem. Nejsem na to hrdý, ale byl to AlFakher. Zkazila mě rodina…"

Mareček

Dýmkař

"Při první dýmce jsem neběžela na záchod zvracet."

Žeňa

Dýmkařka